O danych osobowych...

Strona www.mageroya.pl jest stroną firmową Trails to Nordkapp Robert Dominiak.

Dane zbierane są z zachowaniem poufności, wykorzystywane po wyrażeniu zgody ich właściciela i zabezpieczone. Informacje i dane osobowe dotyczące osób są przetwarzane jeżeli jest to niezbędne do nawiązania wzajemnej współpracy, działalności jako agent turystyczny, pilot wycieczek i przewodnik turystyczny, informacja turystyczna, czy też działalność fotograficzna, zgodnie z zarejestrowaną działalnością Trails to Nordkapp Robert Dominiak, a także kontaktu z autorem strony www.mageroya.pl.

Nie gromadzimy danych, które są niepotrzebne.

Podanie danych jest dobrowolne, przechowujemy dane użytkowników tylko tak długo, jak jest to konieczne lub określone przez prawo. 

Dane zostaną udostępnione użytkownikowi jedynie na jego prośbę. W przypadku pytań lub uwag do polityki prywatności lub sposobu, w jaki są wykorzystywane informacje, proszę o kontakt. Każdy, kogo dane osobowe są wykorzystywane przez www.mageroya.pl i Trails to Nordkapp Robert Dominiak ma prawo sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, prawo dostępu, poprawiania lub żądania usunięcia danych. Kontakt dotyczący wszystkich spraw przetwarzania danych osobowych, korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych: rdmory@yahoo.com.

Firmy zewnętrze z którymi współpracuje Trails to Nordkapp Robert Dominiak mogą gromadzić dane według własnych zasad, np. linie lotnicze, linie promowe, hotele, hostele, schroniska, firmy ubezpieczeniowe, biura podróży.

Używamy plików cookie i innych podobnych technologii do analizy naszych działań. Współpracujemy z serwisem zewnętrznym Google Analitics, który może zamieszczać pliki Cookie na Urządzeniach Użytkownika.

Administrator danych:
Robert Dominiak, Trails to Nordkapp Robert Dominiak z siedzibą w Bytowie, ul. Zwycięstwa 7/10, numer NIP 534-134-27-50, mail: rdmory@yahoo.com

Podstawa prawna: ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)