Galerie zdjęć zamieszczone poniżej to tylko niewielki fragment kolekcji fotografii, która powstawała i powstaje podczas moich podróży do Skandynawii. Ponad 60000 zdjęć i 300 godzin nagranych filmów to efekt moich podróży.

 

Galerie zdjęć:

Finlandia

Rovaniemi i Wioska Świętego Mikołaja

Sápmi, czyli Laponia

Norwegia

Magerøya i Nordkapp

Szwecja

Islandia

Filmy i prezentacje:

2016 – Moja Laponia

2017 – Trails to Nordkapp

2017 – 87 razy na Nordkapp…

Wyprawy samochodowe:

Transscandinavia 2009

Transscandinavia 2010

Transscandinavia 2011

Transscandinavia 2012

Transscandinavia 2013

Transscandinavia 2014

Transscandinavia 2015

Transscandinavia 2016

Trails to Nordkapp 2017

Trails to Nordkapp 2017 – 20th Anniversary Edition

 

Wykorzystanie materiałów i praw autorskich:

- Zakaz wykorzystywania bez pisemnego zezwolenia: kopiowania, powielania, modyfikowania oraz transmitowania elektronicznego lub w inny sposób, wykorzystywania i dystrybucji wszelkich materiałów umieszczonych na stronach www.mageroya.pl.  

Wykorzystywanie wszystkich materiałów zamieszczonych na stronie www.mageroya.pl jest możliwe jedynie po zobowiązaniu się do przestrzegania poniższych postanowień:
- Pozwolenie na wykorzystanie materiałów ze strony www.mageroya.pl jest możliwe jedynie za pisemną zgodą autora zdjęć i właściciela strony www.mageroya.pl, przy czym korzystanie z informacji dostępnych na stronach www.mageroya.pl może odbywać się wyłącznie w sposób zgodny z prawem, w niezmienionej postaci, wraz z widocznym wyraźnie oznaczeniem o źródle (www.mageroya.pl), lub przez równoczesne podanie danych autora zamieszczonego materiału (o ile takowe były zamieszczone), lub w inny wyraźny sposób, również z aktywnym hiperłączem do strony www.mageroya.pl - jeżeli materiał jest publikowany w internecie.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ